Metafen

produkt dostępny bez recepty, tabletki,

ibuprofen

,

paracetamol

, Polpharma

Opakowanie:

21,99 zł

(1,10 zł / szt.)

Opis Metafen

Metafen to doustny lek zawierający ibuprofen i paracetamol. Preparat wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe, może być stosowany w bólach o różnym pochodzeniu, np. lędźwiowo-krzyżowych, migrenowych czy kostno-stawowych.

Podmiot odpowiedzialny Metafen

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A
ul. Pelplińska 19
83-200 Starogard Gdański
Polska
Producent
Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A
ul. Pelplińska 19
83-200 Starogard Gdański
Polska

Składniki Metafen

  • substancje czynne: 200 mg ibuprofenu i 325 mg paracetamolu, 
  • substancje pomocnicze: powidon, skrobia żelowana, celuloza mikrokrystaliczna, magnezu stearynian.

Jak stosować Metafen

  • Metafen należy przyjmować po posiłku, popijając wodą. 
  • Należy stosować najmniejszą skuteczną dawkę przez najkrótszy okres konieczny do złagodzenia objawów. 
  • Dorośli: jednorazowo 1-2 tabletki. W razie konieczności, dawkę można zwiększyć do trzech razy na dobę. Nie stosować więcej niż 6 tabletek na dobę. 
  • Młodzież powyżej 12 roku życia: jednorazowo 1 tabletka. W razie konieczności, dawkę można zwiększyć do trzech razy na dobę. Nie stosować więcej niż 3 tabletki na dobę.

Jak przechowywać Metafen

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem i wilgocią. 

Ulotka produktu Metafen

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine

tabletki musujące, 24 tabletki

Migea

tabletki, 4 tabletki

Olfen Patch

plaster, 5 plastrów

44,99 zł

Ectodose

płyn, 20 ampułek

55,99 zł

Levopront

syrop, 120 mililitrów

32,99 zł

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry

Zatoxin Rinse zestaw do płukania nosa i zatok

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek 3,2 g + irygator 300 ml

39,99 zł

Grypolek

tabletki powlekane, 24 tabletki

Aboca Grintuss Pediatric

syrop, 128 gramów

38,99 zł

Ketonal active

kapsułki, 20 kapsułek

26,99 zł