Ibuprom

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

ibuprofen

, US Pharmacia

Dawka:

200 mg

Opakowanie:

24,99 zł

(1,25 zł / szt.)

Opis Ibuprom

Ibuprom to lek dostępny bez recepty w postaci tabletek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. W jego składzie znajduje się ibuprofen, który wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Preparat wskazany jest do krótkotrwałego leczenia bólu i gorączki u dorosłych pacjentów oraz dzieci powyżej 6. roku życia. Produkt może być stosowany u kobiet karmiących piersią.

Podmiot odpowiedzialny Ibuprom

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Ibuprom

  • Substancja czynna zawarta w jednej tabletce: ibuprofen 200 mg
  • Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia żelowana, skrobia kukurydziana , guma Guar, talk, krospowidon, krzemionka koloidalna, utwardzany olej roślinny, hydroksypropyloceluloza, kaolin, sacharoza, żelatyna, glikol polietylenowy, cukier konfekcjonowany, guma akacjowa, dwutlenek tytanu, węglan wapnia, wosk Carnauba, barwniki Opalux White AS 700 i tusz Opacode Black S-1-17823

Jak stosować Ibuprom

Stosuj 1 do 2 tabletek co 4 do 6 godzin. Maksymalna dobowa dawka to 6 tabletek. Tabletki popijaj wodą, przyjmuj je w trakcie lub po posiłku. Nigdy na czczo, aby nie podrażniać żołądka.

Jak przechowywać Ibuprom

Lek przechowuj w temperaturze poniżej 25°C w oryginalnym opakowaniu.

Ulotka produktu Ibuprom

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine

tabletki musujące, 24 tabletki

Migea

tabletki, 4 tabletki

Olfen Patch

plaster, 5 plastrów

44,99 zł

Ectodose

płyn, 20 ampułek

55,99 zł

Levopront

syrop, 120 mililitrów

32,99 zł

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry

Zatoxin Rinse zestaw do płukania nosa i zatok

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek 3,2 g + irygator 300 ml

39,99 zł

Grypolek

tabletki powlekane, 24 tabletki

Ketonal active

kapsułki, 20 kapsułek

26,99 zł

Aboca Grintuss Pediatric

syrop, 128 gramów

38,99 zł